Opis
Przedstawiam cudowny stary okaz AUKCYJNY UNIKAT.
sygnowany podszkliwnym znakiem
WIEDEŃ
Przedmiot zdobiony piękną malaturą złotych ornamentów wykonanych po jubilersku i wyczuwalnych pod palcami z cudowną malaturą scenek rodzajowych. Okuty brązem.
Przedmiot aukcyjny kolekcjonerski zachowany w perfekcyjnym stanie – UNIKAT JEDYNY W SWOIM RODZAJU.
RĘCZNIE MALOWANY, MALATURA I ZDOBIENIA WYCZUWALNE POD PALCAMI
Stan zachowania BDB
Wymiary:
wysokość: 15,5 cm
obwód: 30 cm