O nas – Senator Antyki

O nas

magazyn antyków

Nasz sklep to nasza pasja, zrodzona z miłości do sztuki światowej i historii a zarazem kolekcjonerstwa przedmiotów naszych przodków z ,,duszą”, gdzie w każdym zamknięta jest osobna historia. Ta przygoda trwa już 20 lat, a wiedza zdobyta na przestrzeni lat, jest tym co nas wyróżnia. w 2005 roku w raz z narastającym zaangażowaniem przerodziła się w zawód kiedy to została założona spółka LIDER S.C. W 2008 roku powstała własna działalność pod nazwą “SENATOR” która rozwija się do dnia obecnego od tego czasu zajmuję się profesjonalnym sprzedażą antyków wyszukanych jak i wyselekcjonowanych oraz niepowtarzalnych.

przedmioty z czasów starożytnych

Sklep ten stworzyliśmy dla najbardziej wymagających klientów którzy poszukują wiekowych obiektów z duszą. nasze przedmioty w większości to okazy kolekcjonerskie, których nie zaliczamy do użytkowych, gdyż tylko takie antyki to najlepsza lokata kapitału i wartość takich dzieł sztuki rośnie z dnia na dzień. Lata Praktyki pozwalają nam na spełnienie prestiżu w Państwa domach i spełnienia tego co jest nie możliwe dla osób będących na rynku od kilku lat. Zajmujemy się wyszukiwaniem okazów niekiedy dostępnych tylko w muzeach lub w katalogach wszystkie przedmioty są oryginalne i w większości przypadków zachowane w perfekcyjnym stanie.

sklep z antykami

Lata praktyki pozwoliła na zdobyci wiedzy dzięki, której jesteśmy wstanie wyselekcjonować dzieło sztuki od popularnych i pospolitych przedmiotów a celne oko sprawia, że nasze propozycje to w większości okazje kolekcjonerskie oczywiście nie wspomnę o przedmiotach powtarzających się na rynku oraz kopiach, dlatego rosnąca satysfakcja naszych klientów pozwoliła na dalsze rozwijanie swojej firmy a zarazem pasji która napędza nas do poszukiwania okazów coraz starszych a zarazem pewność iż ten antyk w rzeczywistości drugi raz się nie powtórzy.

Co nas wyróżnia

doświadczenie

To co nas wyróżnia dzięki czemu jesteśmy wstanie zamienić marzenia w rzeczywistość ,,To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące..." Paulo Coelho. Prezentowane przedmioty to zbiór obiektów niekiedy aukcyjnych, co przekłada się na satysfakcje klientów którzy do nas wracają a to świadectwo iż spełniamy ich wymagania.

profesjonalizm

To co nas wyróżnia. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, dbając o etykę i dobre relacje, aby spełniać Państwa oczekiwania jak i przy zakupach oraz w sytuacjach kryzysowych. Zawsze wychodzimy z inicjatywą dobrych relacji w każdych sytuacjach. Jesteśmy entuzjastami sztuki, którzy doceniają kunszt wykonania wiekowych przedmiotów.

wybór

Nie ma łatwych decyzji... Jeżeli macie Państwo dodatkowe pytania, lub nie możecie podjąć decyzji zawsze możecie się zdecydować na wybór kontaktu z nami przez formularz kontaktowy lub telefonicznie pod numerem tel: widocznym na stronie. Chętnie doradzimy Państwu przy doborze antyków, które wzbogacą wnętrze każdego mieszkania.

dekor
Copyright © 2017 Senator Antyki | mapa strony