O nas - Senator Antyki

O nas

magazyn antyków

Nasz sklep to nasza pasja, zrodzona z miłości do sztuki światowej i historii a zarazem kolekcjonerstwa przedmiotów naszych przodków z ,,duszą”, gdzie w każdym zamknięta jest osobna historia. Ta przygoda trwa już 20 lat, a wiedza zdobyta na przestrzeni lat, jest tym co nas wyróżnia. w 2005 roku w raz z narastającym zaangażowaniem przerodziła się w zawód kiedy to została założona spółka LIDER S.C. W 2008 roku powstała własna działalność pod nazwą „SENATOR” która rozwija się do dnia obecnego od tego czasu zajmuję się profesjonalnym sprzedażą antyków wyszukanych jak i wyselekcjonowanych oraz niepowtarzalnych.

przedmioty z czasów starożytnych

Sklep ten stworzyliśmy dla najbardziej wymagających klientów którzy poszukują wiekowych obiektów z duszą. nasze przedmioty w większości to okazy kolekcjonerskie, których nie zaliczamy do użytkowych, gdyż tylko takie antyki to najlepsza lokata kapitału i wartość takich dzieł sztuki rośnie z dnia na dzień. Lata Praktyki pozwalają nam na spełnienie prestiżu w Państwa domach i spełnienia tego co jest nie możliwe dla osób będących na rynku od kilku lat. Zajmujemy się wyszukiwaniem okazów niekiedy dostępnych tylko w muzeach lub w katalogach wszystkie przedmioty są oryginalne i w większości przypadków zachowane w perfekcyjnym stanie.

sklep z antykami

Lata praktyki pozwoliła na zdobyci wiedzy dzięki, której jesteśmy wstanie wyselekcjonować dzieło sztuki od popularnych i pospolitych przedmiotów a celne oko sprawia, że nasze propozycje to w większości okazje kolekcjonerskie oczywiście nie wspomnę o przedmiotach powtarzających się na rynku oraz kopiach, dlatego rosnąca satysfakcja naszych klientów pozwoliła na dalsze rozwijanie swojej firmy a zarazem pasji która napędza nas do poszukiwania okazów coraz starszych a zarazem pewność iż ten antyk w rzeczywistości drugi raz się nie powtórzy.

Co nas wyróżnia

sprzedaż antyków

To co nas wyróżnia dzięki czemu jesteśmy wstanie zamienić marzenia w rzeczywistość ,,To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące..." Paulo Coelho. Prezentowane przedmioty to zbiór obiektów niekiedy aukcyjnych, co przekłada się na satysfakcje klientów którzy do nas wracają a to świadectwo iż spełniamy ich wymagania.

antyki sklep

To co nas wyróżnia. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, dbając o etykę i dobre relacje, aby spełniać Państwa oczekiwania jak i przy zakupach oraz w sytuacjach kryzysowych. Zawsze wychodzimy z inicjatywą dobrych relacji w każdych sytuacjach.

antyki online

Nie ma łatwych decyzji... Jeżeli macie Państwo dodatkowe pytania, lub nie możecie podjąć decyzji zawsze możecie się zdecydować na wybór kontaktu z nami przez formularz kontaktowy lub telefonicznie pod numerem tel: widocznym na stronie.

starocie
Copyright © 2017 Senator Antyki | mapa strony