GIGANTYCZNY WAZON SYGNOWANY XIX w AUKCYJNY - Senator Antyki

Sprzedane

GIGANTYCZNY WAZON SYGNOWANY XIX w AUKCYJNY

nr produktu: A-1090

1 125,00

Witam serdecznie

Przedstawiam cudowny okaz GIGANTYCZNY WAZON PRZEDMIOT AUKCYJNY
stara sygnatura z XIX w.

AUSTRIA – CZECHY

Brak w magazynie

Opis

WAZON ZE ZDOBIENIEM WYPRACOWANYM W NAJDROBNIEJSZYCH SZCZEGÓŁACH Z ZACHOWANIEM NAJDROBNIEJSZYCH DROBIAZGÓW.

WYPRACOWANE DETALE. ZDOBIONA KARTUSZAMI, KTÓRE OTACZAJĄ RELIEFY

PRZEDMIOT NIEZWYKLE OKAZAŁY NA ŻYWO STWARZA NIESAMOWITE WRAŻENIE.

Stan zachowania BDB

wymiary:

rozpiętość – 33 cm

wysokość – 46 cm

GORĄCO POLECAM TEN OKAZ !!!

Dodatkowe informacje

Faktury

Na życzenie wystawiam faktury VAT-MARŻA

Bank

BZWBK 88 1090 1014 0000 0001 1004 4267

wysyłka

Wysyłki zagraniczne ustalane indywidualnie

Ubezpiecznie

Paczka ubezpieczona

Dostawa 1

DHL: przedpłata 19 zł DHL: pobranie 25 zł – Dostawa 24 h

Dostawa 2

UPS: przedpłata 21 zł UPS: pobranie 24 zł – Dostawa 24 h

Dostawa 3

DPD: przedpłata 19 zł DPD: pobranie 23 zł – Dostawa Do 2-3 dni

Producent

Czechy, Wiedeń

Co nas wyróżnia

sprzedaż antyków

To co nas wyróżnia dzięki czemu jesteśmy wstanie zamienić marzenia w rzeczywistość ,,To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące..." Paulo Coelho. Prezentowane przedmioty to zbiór obiektów niekiedy aukcyjnych, co przekłada się na satysfakcje klientów którzy do nas wracają a to świadectwo iż spełniamy ich wymagania.

antyki sklep

To co nas wyróżnia. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, dbając o etykę i dobre relacje, aby spełniać Państwa oczekiwania jak i przy zakupach oraz w sytuacjach kryzysowych. Zawsze wychodzimy z inicjatywą dobrych relacji w każdych sytuacjach. Jesteśmy entuzjastami sztuki, którzy doceniają kunszt wykonania wiekowych przedmiotów.

antyki online

Nie ma łatwych decyzji... Jeżeli macie Państwo dodatkowe pytania, lub nie możecie podjąć decyzji zawsze możecie się zdecydować na wybór kontaktu z nami przez formularz kontaktowy lub telefonicznie pod numerem tel: widocznym na stronie. Chętnie doradzimy Państwu przy doborze antyków, które wzbogacą wnętrze każdego mieszkania.

starocie
Copyright © 2017 Senator Antyki | mapa strony