GIGANTYCZNY WAZON SYGNOWANY XIX w AUKCYJNY - Senator Antyki

Sprzedane

GIGANTYCZNY WAZON SYGNOWANY XIX w AUKCYJNY

nr produktu: A-1090

1 125,00

Witam serdecznie

Przedstawiam cudowny okaz GIGANTYCZNY WAZON PRZEDMIOT AUKCYJNY
stara sygnatura z XIX w.

AUSTRIA – CZECHY

Brak w magazynie

Opis

WAZON ZE ZDOBIENIEM WYPRACOWANYM W NAJDROBNIEJSZYCH SZCZEGÓŁACH Z ZACHOWANIEM NAJDROBNIEJSZYCH DROBIAZGÓW.

WYPRACOWANE DETALE. ZDOBIONA KARTUSZAMI, KTÓRE OTACZAJĄ RELIEFY

PRZEDMIOT NIEZWYKLE OKAZAŁY NA ŻYWO STWARZA NIESAMOWITE WRAŻENIE.

Stan zachowania BDB

wymiary:

rozpiętość – 33 cm

wysokość – 46 cm

GORĄCO POLECAM TEN OKAZ !!!

Dodatkowe informacje

Faktury

Na życzenie wystawiam faktury VAT-MARŻA

Bank

BZWBK 88 1090 1014 0000 0001 1004 4267

wysyłka

Wysyłki zagraniczne ustalane indywidualnie

Ubezpiecznie

Paczka ubezpieczona

Dostawa 1

DHL: przedpłata 19 zł DHL: pobranie 25 zł – Dostawa 24 h

Dostawa 2

UPS: przedpłata 21 zł UPS: pobranie 24 zł – Dostawa 24 h

Dostawa 3

DPD: przedpłata 19 zł DPD: pobranie 23 zł – Dostawa Do 2-3 dni

Producent

Czechy, Wiedeń