KROPIELNICA AUKCYJNA - Senator Antyki

Dewocjonalia

KROPIELNICA AUKCYJNA

nr produktu: A-1250

1 800,00

kropielnica UNIKALNA AUKCYJNA

Przedstawiam cudowny stary okaz.

1 w magazynie

Opis

UNIKALNA AUKCYJNA kropielnica

Kropielnica mosiężna złocona zdobiona ręcznym zdobieniem ornamentów.

NA ZŁOCONYM MOSIĄDZU ZDOBIONA EMALIĄ W CENTRALNEJ CZĘŚCI SCENKA ŚWIĘTEGO RĘCZNIE MALOWANA.

 Stan zachowania BDB

Wymiary:

wysokość: 24 cm

rozpiętość: 16 cm

GORĄCO POLECAM TEN OKAZ

Dodatkowe informacje

Faktury

Na życzenie wystawiam faktury VAT-MARŻA

Bank

BZWBK 88 1090 1014 0000 0001 1004 4267

wysyłka

Wysyłki zagraniczne ustalane indywidualnie

Ubezpiecznie

Paczka ubezpieczona

Dostawa 1

DHL: przedpłata 19 zł DHL: pobranie 25 zł – Dostawa 24 h

Dostawa 2

UPS: przedpłata 21 zł UPS: pobranie 24 zł – Dostawa 24 h

Dostawa 3

DPD: przedpłata 19 zł DPD: pobranie 23 zł – Dostawa Do 2-3 dni

Producent

Francja